Novinky ze světa Lunime Games
Co nového v Gacha Worldu?

Halloween Fanart Contest

Už delší dobu se tu neobjevily žádné nové informace o Lunime Games. Lunime Games samozřejmě žije, zato GWF Project poněkud pokulhává. O všech aktualizacích, které proběhly v Gacha Resort, asi ani nemá cenu mluvit, proto se zmíníme raději o právě probíhající soutěži pro fanoušky. Tématem této soutěže je Halloween. Nakreslete jakoukoli postavu z Lunime Games v duchu tohoto svátku a vaše dílo se může objevit v Gacha Worldu, nemluvě o dalších fantastických odměnách. Dejte si však pozor v této soutěži je zakázáno vyobrazovat krev. Kromě toho však zůstává vše na vaší fantazii :) .

Gacha Resort!!!

Dlouho očekávaná hra Gacha Resort je konečně tady! Na mě osobně působí tato hra spíše oddechovým dojmem, ale díky tomu, stejně jako díky sexy postavám v plavkách, je to dokonalá hra na léto :) .

Kimi Sins & Gacha Resort

Gacha Resort se blíží a není tedy divu, že Luni a jeho tým vypouštějí do světa nové informace ohledně této dlouho očekávané hry, která si prošla řadou změn od původního plánu a to především co se názvu týče. Nedávno, přesněji 27. června byla fanouškům představena jedna z nových postav, které se v Gacha Resort objeví - Kimi Sins. Okamžitě si získala obrovskou popularitu a facebooková skupina Gacha Resort & Paradise překypuje fanarty na tuto sympatickou mladou slečnu. Spolu s ní bylo v již zmiňované skupině zveřejněno také video, které představuje jakýsi trailer k připravované hře. V tomto videu můžete mimo jiné slyšet hlas Kimi Sins a dalších postav. Gacha Resort má své velké vypuštění do světa naplánované na červenec, tak uvidíme, kdy se dočkáme této již nyní hodně populární Lunime Games novinky :)

New Lunime Games 3/3

Poslední a asi nejúspěšnější novou hrou od Lunime Games se stalo GACHA STUDIO. Hráč si zde vytváří vlastní jedinečné hrdiny s nespočtem různých možností. Vygachuje si ke své originální postavě roztomilého mazlíčka, navyšuje levely a bojuje v jedné ze tří bojových arén. Též můžete vytvářet jedinečné scénky se všemi svými postavami přímo ve studiu a následně své výtvory sdílet s přáteli. V této hře na vás čeká spousta nových alternativ, jak si zkrátit dlouhou chvíli se svými oblíbenými gacha postavami.

New Lunime Games 2/3

Další novou Lunime Game je hra ANIME FIDGET SPINNER. Jedná se o reakci na světový fenomén, všeobecně známé fidget spinnery. Oblíbené gacha postavy získaly nové zbraně - spinnery. Roztočte to lépe než váš soupeř a porazte se svým týmem každého vyzyvatele za použití této nové rotující vychytávky.

New Lunime Games 1/3

GWF Project byl dlouho mimo provoz, proto se zde neobjevila spousta informací. Tou nejdůležitější je existence tří nových Lunime Games. První nese název NEKO GACHA. Naše oblíbené postavy na sebe vzali kočičí podobu a na nás nyní je, vygachovat je a dovést k vítězství v soubojích.

Lunime Winter Fan Art Contest!

Luni vyhlásil první fanartovou soutěž. Téma je ZIMA / VÁNOCE! Podmínky jsou docela jednoduché: maximálně 3 obrázky na osobu, obrázek musí zobrazovat postavu/postavy z Gacha Worldu nebo z Anime Gacha, musí souviset s tématem a nesmí být převzaté z internetu :) . Výherců může být 50 až 100 podle počtu zúčastněných obrázků :) Soutěž končí 11. prosince 2016 :) Odměny jsou (mírně řečeno) silně lákavé :D Tak co zúčastníte se? Já rozhodně ano! :D 

Anime Gacha Contest Winners!

Jedná se o docela starou informaci, ale na této stránce ještě nezazněla. Jsou to výsledky z Anime Gacha Contest (!!ODKAZ ZDE!!) Jak se vám líbí? Jako mně osobně se dohromady líbí tak čtyři :D . Co jsem typoval, že určitě vyhraje, tak byla Cheshire :D Pak jsem měl ještě takovou skupinku těch, které se mi vážně líbily a fandil jsem jim. Z nich je tam tedy jeden (Daiz Ikaruga). A pak samozřejmě jsem očekával, že vyhraje moje postava, což se samozřejmě nestalo, takže trošku zklamání :D Jinak blahopřeji všem výhercům :D 

Gacha Roulette #4!

A máme tady Gacha Roulette #4! :) Samé ohnivé postavy... hmm... to bude těžké. Poslední ruleta už se mi tak nepovedla jako ty první dvě, ale to neznamená, že to vzdávám :D . Nové Gacha Roulette se můžete zúčastnit do 2. listopadu :) 

Gacha Roulette #3!

Gacha Roulette #3!!! Kdo se zúčastní? :) Každý má šanci vyhrát! (já už vyhrál dvakrát xD) Jen tak mimochodem, kdo je váš oblíbenec z nových šestihvězdičkových postav? :) 

Draw your own Hair/Eyes Results

Výsledky soutěže Draw your own Hair/Eyes jsou tu!!!

Podívejte se na ně zde: https://www.facebook.com/Lunime/photos/a.1644738852448075.1073741828.1398191313769498/1760652827523343/?type=3&theater

Jak se vám líbí? :)

Anime Gacha - Create a Character Contest

Tentokrát je tu něco jedinečného :) . První a poslední soutěž, která se týká hry Anime Gacha! S novou aktualizací se v Anime Gacha objeví spousta postav z Gacha Worldu + 10 úplně nových postav, které budou vybrány v této soutěži :) . Nakreslete originální postavu a vyhrajte (rozhodně to plánuji zkusit :D ). Dvě postavy se stanou šestihvězdičkovými, pět pětihvězdičkovými a tři čtyřhvězdičkovými. Všem účastníkům hodně štěstí! ;) 

Gacha Roulette #2!

Nedávno skončila první Gacha Roulette :) (a nechci se chlubit, ale... vyhrál jsem!!! :333) Nyní máme opět možnost zkusit své štěstí v Gacha Roulette 2!!! Tentokrát už je to těžší. Místo ze čtyř vybíráme z pěti postav. Hodně štěstí všem, kteří se zúčastní! ;) 

Aktualizace 10. a 17. říjen 2016

10. a 17. října nás čekají nové aktualizace :) 10.10. přibudou nové pětihvězdičkové postavy (obrázek viz dolní řádek) a 17.10. nové šestihvězdičkové postavy (obrázek viz horní řádek) spolu s vítěznými outfity ze soutěže o návrh vlasů, očí apod. Těšíte se tak moc jako já?