GWF Project - INFO
Aktuální dění na stránce

New Plans for GWF

GWF Project teď opět dost dlouho stál a i přes svoji časovou vytíženost jsem se rozhodl s tím něco udělat. Přicházím s takovým menším nástinem toho, co se teď bude dít. Během dneška a zítřka (14. a 15. října) bych rád dal trošku do kupy hlavní GWF stránky. Například rubrika Časový plán nemá ve svém současném stavu pro tento projekt žádné využití, proto bych ji rád poněkud poupravil. Dále budu mazat některé dle mého už neaktuální nebo nezajímavé diskuse na fóru (ne, že by naše fórum někdo využíval). Dále plánuji přidání nových diskusí, nějaké smysluplné zpracování blížícího se Halloweenu a také nové soutěže a hry.


Fórum - Lunime CZ Fans Komunita

MGS stále nikam nemíří, přesto GWF zcela nestojí. Gacha Blog je stále aktivní a neustále rozšiřuji jeho funkce. Nyní zde vzniklo i speciální fórum pro CZ fans. Můžete se zde vyjadřovat k navrženým tématům (pro přidávání komentářů k tématům je zapotřebí účet na facebooku) či navázat volnou diskusi v místním chatu (pro přístup do chatu je zapotřebí klíč, který najdete přímo na stránkách fóra).


Postup v obnovování GWF 2

Tak zas po delší době nějaké shrnutí mé aktivity. Mohu vám hrdě oznámit, že velmi poctivě hraji Gacha Studio téměř každý den :D . Dobře, máte pravdu, jsem lama a na MGS zase trochu kašlu. Pro dnešek se můžete pokochat čtyřmi novými scénkami na gacha blogu. Možná během dne přibudou další, mám docela náladu tvořit :D (jen ne to, co bych měl).


Postup v obnovování GWF

Tak abych vás zase trošku uvedl do obrazu, co se děje. Již jsem začal se psaním jedenácté kapitoly MGS. Žádné datum vydání zatím nestanovím, jelikož si chci předepsat pár kapitol, aby pro mě (alespoň ze začátku) nebyl takový problém vydávat v termínu.
Jinak trávím čas hraním Gacha Studia a také jsem vytvořil nový cover pro MGS na wattpad, jelikož ten starý vypadal doopravdy příšerně. 


COME-BACK?

Dlouho jsem se neozval. Omluvil bych se, ale svým způsobem ani není za co. GWF Project mě zkrátka přestal naplňovat, což je dle mého i celkem pochopitelné, ale k tomu později.
Hlavní otázkou dnešního dne je: ZAŽIJE GWF PROJECT SVŮJ VELKÝ COME-BACK?
Odpověď je i pro mě stále nejasná. Přemýšlím o tom. Bohužel vedle jasných argumentů pro leží i dost silné argumenty proti.
Takže proč ano?
Zcela mě pohltila nová hra od Lunime Games GACHA STUDIO a zkrátka se mi po životě v obklopení mých oblíbených gacha charakterů začalo stýskat. Navíc mám teď novou chuť do psaní My Gacha Story. V Gacha Studiu jsem si též vytvořil svého Ritsuku a nyní s ním a dalšími postavami můžu vytvářet úžasné scény podle MGS. K tomu všemu se chci znovu pohybovat ve světě Lunime Games, k čemuž nejlépe slouží aktivita v rubrice Gacha Blog.
Zní to všechno moc hezky, že? Existuje tedy vůbec nějaký důvod, proč znovu nezačít?
Proč ne?
Povídky v GWF Projectu lidé nečetli. Ze začátku to oslovilo pouze zhruba dvě moje kamarádky a posléze už nikoho. Ovšem na to jsem u svých příběhů všeobecně zvyklý, to není dost pádný důvod. Pak tu máme kauzu s lehce nenávistnými zprávami, v nichž se mě lidé pokoušeli osočit z toho, že porušuji autorská práva. Pokud je FANFIKCE porušování autorských práv, pak má dost lidí docela problém. I když narážka patřila spíše mé stránce na webnode, která má mimochodem přímo v logu napsáno, že se jedná o FANPAGE. I toto by se částečně dalo brát za vyřešené, jelikož jsem doplnil Nějaké FAKTY o povídkách (pro případné hatery) o jeden velmi podstatný bod.
Přesné znění nového faktu pro hatery:
Postavy využité v příbězích, stejně tak jako obrázky postav doplňující tyto stránky, nejsou mým dílem a nemám k nim vůbec žádná práva. Jedná se o FANPAGE obsahující FANFIKCE.
Snad je to z toho dostatečně pochopitelné. Pořád ve mně však přetrvává takový hlodavý pocit, že se snažím něco udělat pro tu maličkou komunitu českých fanoušků Lunime Games a jedinou odezvou jsou mi hrubě napsané a nedospěle argumentující haty.
Nejdůležitější ze všeho je však to, že se bojím, aby to nedopadlo jako posledně. Nebudu stíhat vydávat, každá kapitola vyjde až ve třetím náhradním termínu a nakonec s tím zase seknu.

Pokud tu zůstal někdo, kdo by měl o aktivity GWF Projectu zájem, komentář s podporou by mi udělal neskutečnou radost. Jestli se nějaký objeví, nejspíš se na 99,9% k tomuto projektu vrátím, jinak je osud GWF Projectu stále ve hvězdách.